август 18, 2017, 05:03:59 am

Најнови пораки

Страници: [1] 2 3 ... 10
1
Поплака од играчи / Одг: [Жалба]Huan Hong
« Последна порака [DW] Zhao_Yang™ на денес во 04:54:37 am »
Јас убо имам напишано во темата.

Го знам то,го прочитав.Таа поплака ви е за прошлиот месец,сте биле казнети и пак ништо не е сменато.Оваа поплака е за овај месец,сите прекршоци се направени од први-наваму.
Ние сме казнети на 5 Август. Значи треба да мине 1 месец за да ставиш нова тема. После 5 септември имаш право.  ;)
Aко се оди по таа логика значи дека за 5 прекршени правила треба да добивате казна.Нема да биде исто дали имате 5 или 50(како што имаш).Лимитот на прекршоци ти е преминат за овај месец.Прошлата тема беше за прошлиот месец,оваа си е за овој.
Имаш погоре слики од Јаке_Тајлор. Има напишано убаво. Во 1 месец за еден играч треба да има 1  жалба. Казнет е играчов на 5 Август и после 5 септември треба да се стави жалба ако прекршува правила пак. Казнет е за овај месец. Не туку си измислувај правила. Ти си обичен цивил. Админ кажува како ќе биде.
2
Спорт / Одг: А сг?
« Последна порака Theodore Parker на денес во 04:35:31 am »
Поентата на темава е тоа што сака да ви каже дека сите сме луѓе и правиме грешки. До кај ја отеравте темата знаете?
Фората е што фановите на Реал Мадрид кога ќе има грешки што се во корист на Барселона, одма коментираат "Потплатени судии" , "Уефалона" и слични коментари.
Кога има грешки сто се во корист на Реал Мадрид, тогаш признавате дека се грешки.

А шо му кажувам ја цело време на паметнио BLOODY, он продужува со тие негови аргументи дека тие ситници
што ги наброи toki mathers се обични грешки на судијата.
3
IC Евенти / Одг: Зомби АПОКАЛИПСА !
« Последна порака Theodore Parker на денес во 04:32:14 am »
НЕ!
4
Филмови и серии / Одг: [Дискусија]: Prison Break
« Последна порака XXXTENTACION на денес во 04:04:56 am »
Добар е
Шо е добар бе спамеру глупав, серија е не е филм.
-Одамна изгледана, предобра приказна и заразлива
5
OOC навреди и пцовки / Одг: [OOC Pcofka] Connor Murphy
« Последна порака Cᴏɴɴᴏʀ Mᴜʀᴘʜʏ на денес во 03:42:30 am »
Драг играчу, повелете: http://imgur.com/a/pXYBV
6
Политика / Одг: Крајната десница во пораст ?
« Последна порака Ultras Activist на денес во 03:37:35 am »
Хаха сака да нападне луѓе бидејќи не имале исто мислење.Тоа повеќе ме потсетува на антифа кој тепаат и имаат цел да убијат каде и да одат.Дечките фрлаа M80 петарди и камења.Прскаат со пеперспреј на луѓе wtf.Кој напаѓа за да утепа ? Антифа го прави тоа исто така овие му ја сопираа колата на тој и тој удри во друга кола што беше сопрена од самите антифашисти.Откажете се , победивме.Попаметни сме , посилни сме , пооганизирани сме.Македонија можда нема десница но во Македонија комунизмот е во изумирање и национализам се чуствува се повеќе и повеќе.Македонски Православен Фронт ( сите патриотски здруженија во едно ) може да се каже го направија првиот чекор
7
IC Евенти / Одг: Зомби АПОКАЛИПСА !
« Последна порака Andre Young на денес во 03:31:06 am »
 Воа нели е РП Сервер? симни си клео мод на обична гта играј, воа е најглупо нешто шо сам вишол.
8
Политика / Одг: Собраниска седница: Марко Зврлески
« Последна порака Stanley Williams на денес во 03:30:36 am »
Конечно разрешен, почнуваат реформите во правосудството.
Mislish sega pocnuva najgolemiot kriminal vo pravosudstvo i zatvaranje na politicarite koj se od vmro za da moze posle sds so albancite nikoj da ne gi trgne i da postavat niven covek koj ke slusa naredbi od komunjarot zajakot ako imale zvrlevski sto go glasale pred toa + ne dale niedna poplaka dodeka ne bile na vlast ili dojde sega na vlast i znae deka zajko moze da go papa u zatvor za kriminal 1 ton pa ke ja turi janevska ona da go vodi sudstvoto i da propadne ova drzava od takvi ko komunjarite sho se za SDS? sega pocnuva vistinskiot kriminal i zadolzuvanje so milardi milardi evra a za proektite shto gi stopirat "i ke dodavat sretsva za da se popravi ili mislat u dzeb da dodadat edno 10tici milioni evra?" i red drugi raboti da ne nabrojuvam slusate site samo se pravite gluvi - n0mkd
9
Политика / Одг: ДЈО Марко Зврлевски - Разрешен
« Последна порака Stanley Williams на денес во 03:29:35 am »
Понатамошни очекувања: Назначување на нов, независен јавен обвинител кој ќе ги расчисти криминалите на претходната власт и ќе почнее да владее правдата во РМ.
mnogu si smesen sega pravodustvo ke cveta i ke nema kriminalci osven tie na SDS i albancite super taka i ke ni vovedat 2 jazicnost i ke ucish albanski super a ? ide dedo ti baba ti ili tvoite postari shto se na lekar i vikat me boli stomakot i nekoj za inat na albanski shto ti e ili bilo shto i ke se vratat doma so bolki samo od inat shto ke im se pravi taka a vo dr tema napisav povekje okolu toa odi vidi - n0mkd
10
Support / Проблем со пасвордот
« Последна порака Dzvonac' на денес во 03:26:06 am »
Име и презиме: Paul_Martinelli
Левел: 10+
Кој е проблемот: Беше неиграл длго време самп и забрави си пасворд, пробувам да си врнам акаунтот и не ми го покажува пасвордо , само прашалници се појавуват, незнам кој е проблемот ако може да средете.
Доказ(слика/видео): http://imgur.com/a/RKSwQ
Страници: [1] 2 3 ... 10