октомври 19, 2017, 12:06:21 am

Подфоруми

Нема нови пораки Лос Сантос Болница

Организација на сервер која им помага на луѓето кои се во критична состојба во градот Лос Сантос.

Модератори: Angel Cilevski, Patrick Sutton

138
пораки
18
Теми

Последна порака Anhellito :]
во Одг: LSMD - Апли...
на октомври 18, 2017, 08:53:35 pm

Нема нови пораки Special Weapon and Tactic (S.W.A.T)

Организација на сервер која го спроведува редот и мирот и и помага на полицијата во сложени акции.

Модератори: Kazuo Taoka, Carlo Bonucci

287
пораки
148
Теми

Последна порака Kazuo Taoka
во Одг: Daniel Manolev /...
на октомври 18, 2017, 08:36:36 pm

Подфоруми: Апликација за S.W.A.T.
Нема нови пораки Влада

Организација на сервер која ја организира државата, ја раководи и издава наредби.

Модератор: ^^Darryl_Thron^^

32
пораки
15
Теми

Последна порака jαy ɴorrιѕ
во Одг: ВЛАДА-По...
на октомври 18, 2017, 04:11:04 pm

Нема нови пораки Канал-7

Организација на сервер која се грижи за сите вести и новости во и надвор од државата.

Модератори: Franklin Bonnuchi, 1.јошевски.1

63
пораки
19
Теми

Последна порака 1.јошевски.1
во Хиерархија
на октомври 18, 2017, 10:16:54 pm

Нема нови пораки Такси

Организација на сервер која се грижи за превозот на луѓето во државата.

Модератори: Darius Hoffman, MARK CARREY '

109
пораки
15
Теми

Последна порака Boban250
во Одг: ТАКСИ - А...
на октомври 18, 2017, 09:45:05 pm

  Тема / Поставена од Одговори / Прегледи Последна порака
0 Членови и 1 гостин го прегледуваат овој форум.
ВАЖНИ ТЕМИ
3 / 1085 Последна порака Mike Luncini
септември 09, 2017, 06:22:25 pm
30 / 2752 Последна порака Jack Smither
септември 05, 2017, 05:03:16 pm
1 / 1851 Последна порака Mike Luncini
март 15, 2017, 10:24:49 am
ОБИЧНИ ТЕМИ
Водич 2

Поставена од Аритов

3 / 189 Последна порака Аритов
август 15, 2017, 11:16:49 am
Водич за полиција

Поставена од Jake

5 / 1061 Последна порака Jake
јули 28, 2016, 01:57:23 pm

 

Нормална тема
Популарна тема (Повеќе од 15 пораки)
Многу популарна тема (Повеќе од 25 пораки)

Заклучена тема
Леплива тема
Гласање


АПЛИКАЦИИ

DW SAMP DW TeamSpeak3

НАДВОРЕШНИ ЛИНКОВИ

DW UCP DW Мапа

ВАЖНО

Прочитај пред да почнеш да играш Донирање

DOWNLOAD

Counter Strike 1.6 GTA:SA