октомври 17, 2017, 01:45:06 am

Подфоруми

Нема нови пораки Ballas

Црнечка банда која дила на улицата Jefferson во источниот дел на Лос Сантос.

Модератори: RASTAVEZ TEPLERATON, Rouhtin Soluntion

4
пораки
4
Теми

Последна порака RASTAVEZ TEPLERATON
во Возила за BALLAS...
на октомври 14, 2017, 03:12:39 pm

Нема нови пораки Los Santos Gang (LSG)

Мексиканска банда која дила и владее во маалото Glen Park.

Модератори: Patricio_Garrino, Kendrick Brooks

16
пораки
11
Теми

Последна порака >> Македонче <<
во Одг: SouthSide Locote...
на октомври 14, 2017, 12:24:10 pm

Нема нови пораки Grove Street Families (GSF)

Црнечка банда која дила на улицата Grove во источниот дел на Лос Сантос.

Модератори: Jamie Watson, Frankie Russo

72
пораки
12
Теми

Последна порака K O K O
во Одг: FB група.
на октомври 16, 2017, 11:40:22 pm

Нема нови пораки Моторџии (Red Dragons)

Моторџиска група која организира илегални трки во градот Сан Фиеро.

Модератори: John Wescott, K O K O

8
пораки
8
Теми

Последна порака John Wescott
во Hells Angels MC- При...
на октомври 03, 2017, 01:50:57 am

Нема нови пораки Mara Salvatrucha 13

Банда MS 13. Локација: El Corona. Википедија: https://en.wikipedia.org/wiki/MS-13

Модератори: Kosta Divac, ANSEL ADAMS

27
пораки
15
Теми

Последна порака Michael Winston
во Одг: Mara Salvatrucha...
на октомври 15, 2017, 11:22:43 am

  Тема / Поставена од Одговори / Прегледи Последна порака
0 Членови и 1 гостин го прегледуваат овој форум.
ВАЖНИ ТЕМИ
2 / 3283 Последна порака Tyrese_Hampton'
септември 02, 2017, 01:16:00 am

 

Нормална тема
Популарна тема (Повеќе од 15 пораки)
Многу популарна тема (Повеќе од 25 пораки)

Заклучена тема
Леплива тема
Гласање


АПЛИКАЦИИ

DW SAMP DW TeamSpeak3

НАДВОРЕШНИ ЛИНКОВИ

DW UCP DW Мапа

ВАЖНО

Прочитај пред да почнеш да играш Донирање

DOWNLOAD

Counter Strike 1.6 GTA:SA