август 18, 2017, 05:07:24 am

Подфоруми

Нема нови пораки OOC навреди и пцовки

Доколку некој играч ве навредува, ви се заканува или ве пцуе, пријавете го тука со валидни докази.

7996
пораки
6561
Теми

Последна порака Cᴏɴɴᴏʀ Mᴜʀᴘʜʏ
во Одг: [OOC Pcofka] Con...
на денес во 03:42:30 am

Нема нови пораки Кршење на Roleplay

Секој кој прекршува РП правила на сервер можете да го пријавите тука.

39573
пораки
30128
Теми

Последна порака Saraah
во Одг: [Нон-рп н...
на денес во 03:06:17 am

Нема нови пораки Прекршување договор со МВР, Болница, Канал-7

На овуј форум имаат дозвола да ставаат лидери доколку нивниот член не го исполни договорот за работа.

20
пораки
11
Теми

Последна порака Stefan Barselona
во Одг: Прекршен...
на август 15, 2017, 01:57:04 am

Нема нови пораки Играчи казнети во игра од Администратор.

Во оваа тема може да најдете зашто сте казнети од некој администратор во игра (Слики за вашиот нон-рп)

6266
пораки
6195
Теми

Последна порака Michael Scofield
во Taylor_Posey казне...
на денес во 02:51:49 am

Нема нови пораки Неправилно затворени играчи.

Во оваа тема ке постирате доколку сте неправилно затворени на форум или сервер и сакате вашата казна да се намели.

4346
пораки
1807
Теми

Последна порака Barry Torretto
во Одг: [Неправи...
на август 17, 2017, 08:47:18 pm

Нема нови пораки Поплака од играчи

Тука можете да се пожалите од играч кој ја нарушува вашата игра.

76
пораки
26
Теми

Последна порака [DW] Zhao_Yang™
во Одг: [Жалба]Huan...
на денес во 04:54:37 am