1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.
 2. Guest, доколку имаш забелешка во врска со новата тема на форум, коментирај овде.
  Dismiss Notice

Играчи казнети од администратор

Тука ќе се наоѓаат сите играчи кои се казнети од страна на админ поради прекршување правила на сервер.

 1. Неправилно казнети

  Доколку мислите дека сте неправилно затворени од страна на админ ова е место каде што може да се пожалите со валидни докази за да бидете извадени.
  1,247
  3,026
  RSS
Sort By:
Title
Replies Views
Last Message ↓
 1. Normal Threads
 2. JosephPhoenix
  Replies:
  0
  Views:
  6
 3. Charlie Carfano
  Replies:
  0
  Views:
  4
 4. Charlie Carfano
  Replies:
  0
  Views:
  2
 5. Andrew Dida
  Replies:
  0
  Views:
  3
 6. Andrew Dida
  Replies:
  0
  Views:
  1
 7. Andrew Dida
  Replies:
  0
  Views:
  4
 8. Andrew Dida
  Replies:
  0
  Views:
  2
 9. Andrew Dida
  Replies:
  0
  Views:
  2
 10. Andrew Dida
  Replies:
  0
  Views:
  2
 11. Andrew Dida
  Replies:
  0
  Views:
  1
 12. Andrew Dida
  Replies:
  0
  Views:
  1
 13. Boshe Casper
  Replies:
  0
  Views:
  1
 14. 'GiussepeAnderson'
  Replies:
  0
  Views:
  4
 15. Boshe Casper
  Replies:
  0
  Views:
  4
 16. Andrew Dida
  Replies:
  0
  Views:
  5
 17. Andrew Dida
  Replies:
  0
  Views:
  1
 18. Andrew Dida
  Replies:
  0
  Views:
  1
 19. Andrew Dida
  Replies:
  0
  Views:
  2
 20. Andrew Dida
  Replies:
  0
  Views:
  1
 21. Andrew Dida
  Replies:
  0
  Views:
  2

Thread Display Options

Loading...
 • За нас

  Прв македонски СА-МП сервер, креиран во 2009 година. Веќе 10 години успешно ја држиме лидерската позиција во Македонија. Нудиме одлична забава и незаборавни моменти. Станете и вие дел од големата DreamWorld заедница!
 • Следете нè на Facebook