1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

Кршење правила на сервер

Доколку некој прекршува правила на сервер и имате докази против него пријавете го тука.

 1. Кршење правила

  Пријави играч кој прекршува правило на сервер.
  15,806
  39,343
  RSS
 2. Пцовки и навреди

  Пријави играч кој ве опцул или навредил на сервер.
  5,260
  11,659
  RSS
Sort By:
Title
Replies Views ↓
Last Message
 1. There are no threads to display.

Thread Display Options

Loading...
 • За нас

  Прв македонски СА-МП сервер, креиран во 2009 година. Веќе 10 години успешно ја држиме лидерската позиција во Македонија. Нудиме одлична забава и незаборавни моменти. Станете и вие дел од големата DreamWorld заедница!
 • Следете нè на Facebook