1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.
  2. Guest, доколку имаш забелешка во врска со новата тема на форум, коментирај овде.
    Dismiss Notice
AlbertMorgen
Last Activity:
Nov 24, 2020 at 11:12 PM
Joined:
Mar 24, 2020
Messages:
16
Likes Received:
2
Trophy Points:
3
Gender:
Male
Birthday:
Jun 25, 1999 (Age: 21)

AlbertMorgen

New Member, Male, 21

AlbertMorgen was last seen:
Nov 24, 2020 at 11:12 PM
  • За нас

    Прв македонски СА-МП сервер, креиран во 2009 година. Веќе 9 години успешно ја држиме лидерската позиција во Македонија. Нудиме одлична забава и незаборавни моменти. Станете и вие дел од големата DreamWorld заедница!