1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.
 2. Guest, доколку имаш забелешка во врска со новата тема на форум, коментирај овде.
  Dismiss Notice
Amerigo_Barnes
Last Activity:
Jul 11, 2020 at 11:50 PM
Joined:
Mar 22, 2020
Messages:
55
Likes Received:
2
Trophy Points:
8

Following 1

Gender:
Male
Birthday:
Jun 27, 2002 (Age: 18)

Amerigo_Barnes

Member, Male, 18

Amerigo_Barnes was last seen:
Jul 11, 2020 at 11:50 PM
  1. There are no messages on Amerigo_Barnes's profile yet.
 • Loading...
 • Loading...
 • About

  Gender:
  Male
  Birthday:
  Jun 27, 2002 (Age: 18)
  Nick на сервер:
  Larry_Barnes
  [​IMG]

  Larry Barnes
  е 21 годишен човек. Тој е по потекло од Италија. Се пресели во градот Лос Сантос со неговата Коломбо Фамилија, која се занимава со криминал и нелегани ствари. Larry Barnes се занимава со дрога и разни оружја, неговите најголеми непријатели се ЛСПД. Larry Barnes истотака го познаваат како таен убиец на луѓе.
 • За нас

  Прв македонски СА-МП сервер, креиран во 2009 година. Веќе 9 години успешно ја држиме лидерската позиција во Македонија. Нудиме одлична забава и незаборавни моменти. Станете и вие дел од големата DreamWorld заедница!