1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.
Angel Delgado
Last Activity:
Mar 29, 2021 at 12:24 AM
Joined:
Dec 11, 2020
Messages:
33
Likes Received:
6
Trophy Points:
8
Gender:
Male
Birthday:
Jul 7, 2000 (Age: 20)

Angel Delgado

Member, Male, 20

Angel Delgado was last seen:
Mar 29, 2021
  • За нас

    Прв македонски СА-МП сервер, креиран во 2009 година. Веќе 10 години успешно ја држиме лидерската позиција во Македонија. Нудиме одлична забава и незаборавни моменти. Станете и вие дел од големата DreamWorld заедница!
  • Следете нè на Facebook