1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.
  2. Guest, доколку имаш забелешка во врска со новата тема на форум, коментирај овде.
    Dismiss Notice
Basciano Ruggiero
Last Activity:
Jul 13, 2020 at 7:35 AM
Joined:
Mar 22, 2020
Messages:
187
Likes Received:
56
Trophy Points:
28

Following 1

Followers 1

Gender:
Male
Birthday:
Aug 25, 2000 (Age: 19)

Basciano Ruggiero

Faction Leader, Male, 19

Faction Leader
Basciano Ruggiero was last seen:
Jul 13, 2020 at 7:35 AM
  • За нас

    Прв македонски СА-МП сервер, креиран во 2009 година. Веќе 9 години успешно ја држиме лидерската позиција во Македонија. Нудиме одлична забава и незаборавни моменти. Станете и вие дел од големата DreamWorld заедница!