1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.
Damjan_Adzinikolov
Last Activity:
Aug 15, 2022 at 12:25 AM
Joined:
Jun 27, 2022
Messages:
4
Likes Received:
0
Trophy Points:
3
Birthday:
Jul 16, 2006 (Age: 16)

Damjan_Adzinikolov

Server Helper, 16

Staff Member
Damjan_Adzinikolov was last seen:
Aug 15, 2022 at 12:25 AM
  • За нас

    Прв македонски СА-МП сервер, креиран во 2009 година. Веќе 10 години успешно ја држиме лидерската позиција во Македонија. Нудиме одлична забава и незаборавни моменти. Станете и вие дел од големата DreamWorld заедница!
  • Следете нè на Facebook