1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.
David Risteski
Last Activity:
Feb 16, 2021 at 9:59 AM
Joined:
Jun 22, 2020
Messages:
435
Likes Received:
154
Trophy Points:
43
Gender:
Male
Birthday:
Dec 2, 2000 (Age: 20)

David Risteski

Active Member, Male, 20

браъ за браъа сиреяе за парй Nov 14, 2020

David Risteski was last seen:
Feb 16, 2021
  • За нас

    Прв македонски СА-МП сервер, креиран во 2009 година. Веќе 10 години успешно ја држиме лидерската позиција во Македонија. Нудиме одлична забава и незаборавни моменти. Станете и вие дел од големата DreamWorld заедница!
  • Следете нè на Facebook