1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.
Elana Sertory
Last Activity:
Oct 22, 2021 at 8:02 PM
Joined:
Jan 29, 2021
Messages:
89
Likes Received:
132
Trophy Points:
33
Gender:
Female
Birthday:
Mar 11, 2000 (Age: 21)

Elana Sertory

Faction Leader, Female, 21

Faction Leader
Elana Sertory was last seen:
Oct 22, 2021 at 8:02 PM
  • За нас

    Прв македонски СА-МП сервер, креиран во 2009 година. Веќе 10 години успешно ја држиме лидерската позиција во Македонија. Нудиме одлична забава и незаборавни моменти. Станете и вие дел од големата DreamWorld заедница!
  • Следете нè на Facebook