1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.
Eric Johnson
Last Activity:
Oct 21, 2021 at 9:47 PM
Joined:
Mar 15, 2020
Messages:
208
Likes Received:
40
Trophy Points:
28
Gender:
Male
Birthday:
Jun 7, 2001 (Age: 20)

Eric Johnson

Active Member, Male, 20

Eric Johnson was last seen:
Oct 21, 2021 at 9:47 PM
  1. ray.smith
   ray.smith
   Како би симулирал Хитман: Па вака во хитман ке симулиран како таен убиец, порано како што се симулираше така и сега ке симулирам , доколку е потребна друа симулација ке ја променам, па ке го променам мојот карактер, телефонски број и се друго лично за мене, ке слушам поголеми чинови од мене и се друго како што е потребно.
   Вака морав пошто неможев да напишам повеќе од 420 карактери.
  2. ray.smith
   ray.smith
   Име: Jeff
   Презиме: Walker
   Кратка биографија: Јас сум Jeff Walker доаѓам од Лос Сантос живеам во населбата Јефферсон , живеам сам немам семејство починати се во сообраќајка несреќа кога Jeff бил мал, имам 27 години , имам смирен карактер.
   Слика од вашата лична карта(/stats): https://imgur.com/q0O2Wfu
   Вашиот телефонски број: 075500410
   Напомена ова порака да се ископира и да се испрати пм на мене или другиот лидер.
 • Loading...
 • Loading...
 • About

  Gender:
  Male
  Birthday:
  Jun 7, 2001 (Age: 20)

  Signature

  ...
 • За нас

  Прв македонски СА-МП сервер, креиран во 2009 година. Веќе 10 години успешно ја држиме лидерската позиција во Македонија. Нудиме одлична забава и незаборавни моменти. Станете и вие дел од големата DreamWorld заедница!
 • Следете нè на Facebook