1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.
  2. Guest, доколку имаш забелешка во врска со новата тема на форум, коментирај овде.
    Dismiss Notice
FILIPOSKI
Last Activity:
Nov 25, 2020 at 12:51 PM
Joined:
May 28, 2020
Messages:
39
Likes Received:
89
Trophy Points:
18

Followers 1

Gender:
Male
Birthday:
Dec 11, 2000 (Age: 19)

FILIPOSKI

Member, Male, 19

FILIPOSKI was last seen:
Nov 25, 2020 at 12:51 PM
  • За нас

    Прв македонски СА-МП сервер, креиран во 2009 година. Веќе 9 години успешно ја држиме лидерската позиција во Македонија. Нудиме одлична забава и незаборавни моменти. Станете и вие дел од големата DreamWorld заедница!