1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.
  2. Guest, доколку имаш забелешка во врска со новата тема на форум, коментирај овде.
    Dismiss Notice
'GiussepeAnderson'
Last Activity:
Nov 25, 2020 at 12:11 AM
Joined:
Jun 28, 2020
Messages:
26
Likes Received:
4
Trophy Points:
3
Gender:
Male
Birthday:
Dec 10, 1999 (Age: 20)

'GiussepeAnderson'

Server Helper, Male, 20

Staff Member
'GiussepeAnderson' was last seen:
Nov 25, 2020 at 12:11 AM
  • За нас

    Прв македонски СА-МП сервер, креиран во 2009 година. Веќе 9 години успешно ја држиме лидерската позиција во Македонија. Нудиме одлична забава и незаборавни моменти. Станете и вие дел од големата DreamWorld заедница!