1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.
∂ιєgσ ¢αℓℓ∂єяσиє
Last Activity:
Oct 5, 2022 at 12:49 AM
Joined:
Mar 22, 2020
Messages:
51
Likes Received:
0
Trophy Points:
0
Gender:
Male
Location:
Germany

∂ιєgσ ¢αℓℓ∂єяσиє

Нов корисник, Male, from Germany

Head Admin , maintenance Dec 28, 2021

∂ιєgσ ¢αℓℓ∂єяσиє was last seen:
Oct 5, 2022 at 12:49 AM
  • За нас

    Прв македонски СА-МП сервер, креиран во 2009 година. Веќе 10 години успешно ја држиме лидерската позиција во Македонија. Нудиме одлична забава и незаборавни моменти. Станете и вие дел од големата DreamWorld заедница!
  • Следете нè на Facebook