1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.
JackeFirenzo
Last Activity:
Oct 6, 2022 at 11:50 AM
Joined:
Oct 30, 2020
Messages:
28
Likes Received:
65
Trophy Points:
13
Birthday:
May 23, 1995 (Age: 27)

JackeFirenzo

Член, 27

JackeFirenzo was last seen:
Oct 6, 2022 at 11:50 AM
  1. There are no messages on JackeFirenzo's profile yet.
 • Loading...
 • Loading...
 • About

  Birthday:
  May 23, 1995 (Age: 27)
  Jacke_Firenzo е роден на 17.04.1975 година,во Англиа.Тој од неговата 20та година почнал да студира факултет за Камерман.Тој студирал во градот Сан Фиеро,тој студирал 5години.После студирањето тој го земал своето семејство,и се преселил во Лос Сантос.
  Таму нашол работа,како Камерман.И сега тој е Камерман во студиото Канал 7,во Лос Сантос.

  Signature

  [​IMG] [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]
 • За нас

  Прв македонски СА-МП сервер, креиран во 2009 година. Веќе 10 години успешно ја држиме лидерската позиција во Македонија. Нудиме одлична забава и незаборавни моменти. Станете и вие дел од големата DreamWorld заедница!
 • Следете нè на Facebook