1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.
  2. Guest, доколку имаш забелешка во врска со новата тема на форум, коментирај овде.
    Dismiss Notice
Jackson Michaelson
Last Activity:
Jul 14, 2020 at 1:52 AM
Joined:
Apr 24, 2018
Messages:
300
Likes Received:
55
Trophy Points:
28
Gender:
Male
Location:
Штип засекогаш
Occupation:
Утицајни твитераш

Jackson Michaelson

Faction Leader, Male, from Штип засекогаш

Faction Leader

Izvin'te gospođo, vaš je sin al' je debil Jun 8, 2020

Jackson Michaelson was last seen:
Jul 14, 2020 at 1:52 AM
  • За нас

    Прв македонски СА-МП сервер, креиран во 2009 година. Веќе 9 години успешно ја држиме лидерската позиција во Македонија. Нудиме одлична забава и незаборавни моменти. Станете и вие дел од големата DreamWorld заедница!