1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.
James Aguirre
Last Activity:
Nov 30, 2021 at 11:44 PM
Joined:
Apr 28, 2018
Messages:
7,458
Likes Received:
2,251
Trophy Points:
113
Gender:
Male
Birthday:
Mar 21, 1999 (Age: 22)
Location:
Macedonia

James Aguirre

Well-Known Member, Male, 22, from Macedonia

Ми шепна :- Tи не си доволно силен да издржиш на невремето. И вратив : - Јас сум невремето Jun 21, 2020

James Aguirre was last seen:
Nov 30, 2021 at 11:44 PM
  • За нас

    Прв македонски СА-МП сервер, креиран во 2009 година. Веќе 10 години успешно ја држиме лидерската позиција во Македонија. Нудиме одлична забава и незаборавни моменти. Станете и вие дел од големата DreamWorld заедница!
  • Следете нè на Facebook