1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.
Legija
Joined:
Aug 15, 2020
Messages:
26
Likes Received:
11
Trophy Points:
3
Gender:
Male
Birthday:
Jan 23, 1999 (Age: 22)

Legija

New Member, Male, 22

  • За нас

    Прв македонски СА-МП сервер, креиран во 2009 година. Веќе 10 години успешно ја држиме лидерската позиција во Македонија. Нудиме одлична забава и незаборавни моменти. Станете и вие дел од големата DreamWorld заедница!
  • Следете нè на Facebook