1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.
lucas.watson
Last Activity:
Oct 19, 2021 at 7:45 PM
Joined:
Apr 22, 2018
Messages:
1,166
Likes Received:
2,201
Trophy Points:
113
Gender:
Male

lucas.watson

Faction Leader, Male

Faction Leader

bavarian. Jul 28, 2020

lucas.watson was last seen:
Oct 19, 2021 at 7:45 PM
  1. BentonJenells
   BentonJenells
   Батка дај бе среди го овој лидер на пд што е ова флевам на срв и 2 дена ноќна смена нема никој на шалтер рп е да си остава играч дежурен во пс неможе бе лос сантос да функционира без пс дзоа у погреб влеваш цело време нема никој нека си ги распореде членовите мналце ако одиме веќе рп како во рл у кој град станицата е празна мора да си има дежурен нека си а сванат по сериозно ако веќе имаат лидери фала.
  2. Jonny_Firenzo
   Jonny_Firenzo
   Daj sredete gi lideri vo FBI, Nolan 4 dena ing ne e dojden Matthew_Uchi vredi daj testaj go ili nekoj dr so e aktiven ova vrska nema ni rp ni nisto
  3. lucas.watson
 • Loading...
 • Loading...
 • About

  Gender:
  Male
  Nick на сервер:
  Lucas_Watson
  LucaSWATson

  Signature

  [​IMG]


 • За нас

  Прв македонски СА-МП сервер, креиран во 2009 година. Веќе 10 години успешно ја држиме лидерската позиција во Македонија. Нудиме одлична забава и незаборавни моменти. Станете и вие дел од големата DreamWorld заедница!
 • Следете нè на Facebook