1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.
Makedonce_
Last Activity:
Apr 26, 2022 at 6:32 PM
Joined:
Apr 22, 2018
Messages:
7,371
Likes Received:
6,416
Trophy Points:
613
Gender:
Male
Location:
Macedonia, Kumanovo

Makedonce_

Founder, Male, from Macedonia, Kumanovo

Founder
Makedonce_ was last seen:
Apr 26, 2022
  • За нас

    Прв македонски СА-МП сервер, креиран во 2009 година. Веќе 10 години успешно ја држиме лидерската позиција во Македонија. Нудиме одлична забава и незаборавни моменти. Станете и вие дел од големата DreamWorld заедница!
  • Следете нè на Facebook