1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.
Michael Getix
Last Activity:
Oct 2, 2022 at 11:43 PM
Joined:
Mar 17, 2020
Messages:
602
Likes Received:
36
Trophy Points:
28
Gender:
Male
Location:
Veles, Macedonia

Michael Getix

Активен член, Male, from Veles, Macedonia

Michael Getix was last seen:
Oct 2, 2022 at 11:43 PM
  • За нас

    Прв македонски СА-МП сервер, креиран во 2009 година. Веќе 10 години успешно ја држиме лидерската позиција во Македонија. Нудиме одлична забава и незаборавни моменти. Станете и вие дел од големата DreamWorld заедница!
  • Следете нè на Facebook