1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.
  2. Guest, доколку имаш забелешка во врска со новата тема на форум, коментирај овде.
    Dismiss Notice
Mike_Iverson
Last Activity:
Jul 13, 2020 at 3:55 AM
Joined:
May 20, 2018
Messages:
189
Likes Received:
4
Trophy Points:
18
Gender:
Male
Birthday:
Sep 12, 2002 (Age: 17)
Home Page:
Location:
Скопје

Mike_Iverson

Server Admin, Male, 17, from Скопје

Staff Member
Mike_Iverson was last seen:
Jul 13, 2020 at 3:55 AM
  • За нас

    Прв македонски СА-МП сервер, креиран во 2009 година. Веќе 9 години успешно ја држиме лидерската позиција во Македонија. Нудиме одлична забава и незаборавни моменти. Станете и вие дел од големата DreamWorld заедница!