1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.
Nikola_Gorgievski
Last Activity:
Aug 30, 2021 at 5:57 PM
Joined:
Jan 22, 2019
Messages:
4
Likes Received:
0
Trophy Points:
1

Nikola_Gorgievski

Нов корисник

Jas ne sum koristel nikakov cit jas mislam deka me baniraa po greska zatoa sto imase mnogu citeri ve molam da me unbanete Dec 28, 2020

Nikola_Gorgievski was last seen:
Aug 30, 2021
  • За нас

    Прв македонски СА-МП сервер, креиран во 2009 година. Веќе 10 години успешно ја држиме лидерската позиција во Македонија. Нудиме одлична забава и незаборавни моменти. Станете и вие дел од големата DreamWorld заедница!
  • Следете нè на Facebook