1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.
salvatore.bonucci
Last Activity:
Oct 22, 2021 at 10:39 PM
Joined:
Dec 12, 2020
Messages:
53
Likes Received:
563
Trophy Points:
83
Gender:
Male
Birthday:
Aug 21, 1999 (Age: 22)

salvatore.bonucci

Faction Leader, Male, 22

Faction Leader
salvatore.bonucci was last seen:
Oct 22, 2021 at 10:39 PM
  1. Aron Crooks
   Aron Crooks
   Celmo Rodriquez e 20годишно момче родено во Лас Вентурас.На 12 години се преселува во Лос Сантос со неговата фамилија,неговото семејство се разделува и тој на неговите 18 години останува сам.Почнува да работи со илегали,дилање на оружје да се коцка во казино.Карактерот го рпам како испуштен од семејството недоволно изгледан затоа заминува на лош пат и најчесто ке се занимавам со возила,зурки у курви и други работи.
 • Loading...
 • Loading...
 • About

  Gender:
  Male
  Birthday:
  Aug 21, 1999 (Age: 22)
  [​IMG]


  [​IMG]

  Signature

  [​IMG]

  Police Captain II Salvatore Bonucci
  Metropolitano Divison " Can do, Will do "
  Command Staff Team


  Police Officer l Timothy Nordquist
  " To Protect and to Serve "
  Los Santos Police Department

 • За нас

  Прв македонски СА-МП сервер, креиран во 2009 година. Веќе 10 години успешно ја држиме лидерската позиција во Македонија. Нудиме одлична забава и незаборавни моменти. Станете и вие дел од големата DreamWorld заедница!
 • Следете нè на Facebook