1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.
  2. Guest, доколку имаш забелешка во врска со новата тема на форум, коментирај овде.
    Dismiss Notice
✞ Tᴇᴘʟᴇʀᴀᴛᴏɴ Rᴀsᴛᴀᴠᴇᴢ ✞
Last Activity:
Jul 13, 2020 at 6:14 AM
Joined:
Apr 28, 2018
Messages:
4,287
Likes Received:
216
Trophy Points:
63
Gender:
Male
Birthday:
Mar 21, 1999 (Age: 21)
Location:
Macedonia

✞ Tᴇᴘʟᴇʀᴀᴛᴏɴ Rᴀsᴛᴀᴠᴇᴢ ✞

Server Admin, Male, 21, from Macedonia

Staff Member

Има нешто што треба да се научи од бура од дожд.Се сретнувате со ненадеен туш , се обидувате да не се навлажнете и брзо да трчате по патот. Jun 21, 2020

✞ Tᴇᴘʟᴇʀᴀᴛᴏɴ Rᴀsᴛᴀᴠᴇᴢ ✞ was last seen:
Jul 13, 2020 at 6:14 AM
  • За нас

    Прв македонски СА-МП сервер, креиран во 2009 година. Веќе 9 години успешно ја држиме лидерската позиција во Македонија. Нудиме одлична забава и незаборавни моменти. Станете и вие дел од големата DreamWorld заедница!