1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.
Van Helsing
Last Activity:
Apr 30, 2020 at 2:01 AM
Joined:
Apr 10, 2020
Messages:
10
Likes Received:
0
Trophy Points:
1
Gender:
Male
Birthday:
Dec 3, 2001 (Age: 19)

Van Helsing

New Member, Male, 19

Ван Хелсинг, лик кој е најпознат во многу адаптации на приказната како ловец на вампири и архелемија на грофот Дракула. Apr 10, 2020

Van Helsing was last seen:
Apr 30, 2020
  • За нас

    Прв македонски СА-МП сервер, креиран во 2009 година. Веќе 10 години успешно ја држиме лидерската позиција во Македонија. Нудиме одлична забава и незаборавни моменти. Станете и вие дел од големата DreamWorld заедница!
  • Следете нè на Facebook