1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.
Vix Miladinov
Last Activity:
Apr 30, 2020 at 2:00 AM
Joined:
Mar 16, 2020
Messages:
10
Likes Received:
11
Trophy Points:
3
Gender:
Male
Birthday:
May 6, 1999 (Age: 21)

Vix Miladinov

New Member, Male, 21

Vix Miladinov was last seen:
Apr 30, 2020
  • За нас

    Прв македонски СА-МП сервер, креиран во 2009 година. Веќе 10 години успешно ја држиме лидерската позиција во Македонија. Нудиме одлична забава и незаборавни моменти. Станете и вие дел од големата DreamWorld заедница!
  • Следете нè на Facebook