1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.
Zhao Yang
Last Activity:
Dec 1, 2021 at 6:40 PM
Joined:
Jan 28, 2019
Messages:
149
Likes Received:
18
Trophy Points:
18

Followers 2

Gender:
Male
Birthday:
Feb 3, 1900 (Age: 121)
Location:
Makedonija

Zhao Yang

Huan Hong The best, Male, 121, from Makedonija

Staff Member
Zhao Yang was last seen:
Dec 1, 2021 at 6:40 PM
  • За нас

    Прв македонски СА-МП сервер, креиран во 2009 година. Веќе 10 години успешно ја држиме лидерската позиција во Македонија. Нудиме одлична забава и незаборавни моменти. Станете и вие дел од големата DreamWorld заедница!
  • Следете нè на Facebook