1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

(BA)- Royal Petar

Discussion in 'Кршење правила' started by George Bonnano, Feb 23, 2021.

Thread Status:
Not open for further replies.
 1. George Bonnano

  Joined:
  Jun 24, 2018
  Messages:
  231
  Likes Received:
  20
  Ваш nickname: George_Bonnano
  Име и презиме на играч кој крши правило: Royal_Petar
  Причина: BA
  Доказ (Задолжително): https://imgur.com/a/K2H7Ivm
   
 2. Simon Clements

  Simon Clements Strassenbande
  Staff Member

  Joined:
  May 30, 2018
  Messages:
  1,467
  Likes Received:
  553
  Не се казнува за /sleep,

  катанче
   
Thread Status:
Not open for further replies.
 • За нас

  Прв македонски СА-МП сервер, креиран во 2009 година. Веќе 10 години успешно ја држиме лидерската позиција во Македонија. Нудиме одлична забава и незаборавни моменти. Станете и вие дел од големата DreamWorld заедница!
 • Следете нè на Facebook