1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.
 2. Guest, доколку имаш забелешка во врска со новата тема на форум, коментирај овде.
  Dismiss Notice

Сервер Ban ip adresa cekam nedela dena

Discussion in 'Поддршка (Support)' started by Civil, Jul 30, 2020.

Thread Status:
Not open for further replies.
 1. Civil

  Civil Member

  Joined:
  Apr 24, 2018
  Messages:
  267
  Likes Received:
  15
  Nick на сервер: Chris Carter
  Левел (незадолжително): 90
  Опис на проблемот: pa nesto ban sum na ip adresa i mu prativ po pm ip adresa uste cekam odgovor eve vekje 1 nedela uste cekam aj ako moze sredete jarrett cekam nedela dena
  Слика или видео: ima tema kaj sto postaviv
   
 2. ∂ιєgσ ¢αℓℓ∂єяσиє

  Joined:
  Mar 22, 2020
  Messages:
  424
  Likes Received:
  25
  Чекаме и ние од хеад кога ке даде одговор дека си унбаниран ке ти пратеме пм

  - Со почит DreamWorld Admin Team
   
Thread Status:
Not open for further replies.
 • За нас

  Прв македонски СА-МП сервер, креиран во 2009 година. Веќе 9 години успешно ја држиме лидерската позиција во Македонија. Нудиме одлична забава и незаборавни моменти. Станете и вие дел од големата DreamWorld заедница!