1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

Барање унбан - Joshua Sanders

Discussion in 'Барање за унбан' started by Philip Fernandez, Apr 8, 2021.

Thread Status:
Not open for further replies.
 1. Philip Fernandez

  Philip Fernandez New Member

  Joined:
  Mar 26, 2021
  Messages:
  8
  Likes Received:
  0
  Nick на сервер: Joshua Sanders
  Левел: незнам за другар е
  Слика дека сте банирани (задолжително):https://imgur.com/a/keJYgMz
  Од кој админ сте банирани:незнам
  Зошто сте банирани:незнам нема тема
  Линк од темата за вашиот бан (задолжително):нема тема
  Зошто мислите дека заслужувате унбан: Па мислам дека треба да сум унбаниран зашто не користам никакви читови незнам зашто сум бан (одамна е), мислам дека заслужувам унбан како и сите други
  Линк од неколку ролплеј кои сте ги направиле на форум:после.
   
 2. Charlie Carfano

  Server Support

  Joined:
  Mar 17, 2020
  Messages:
  5,127
  Likes Received:
  705
  Унбан си.
   
Thread Status:
Not open for further replies.
 • За нас

  Прв македонски СА-МП сервер, креиран во 2009 година. Веќе 10 години успешно ја држиме лидерската позиција во Македонија. Нудиме одлична забава и незаборавни моменти. Станете и вие дел од големата DreamWorld заедница!
 • Следете нè на Facebook