1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

Сервер Baranje unban na Bube Mixajlov

Discussion in 'Поддршка (Support)' started by Bube Mixajlovv, Mar 3, 2021.

Thread Status:
Not open for further replies.
 1. Bube Mixajlovv

  Joined:
  Mar 3, 2021
  Messages:
  33
  Likes Received:
  1
  Nick на сервер: Bube_Mixajlov
  Левел (задолжително): 13
  Опис на проблемот:Baniran za TeleportHack pred 2godini
  Слика или видео:Nemam slika bidejki imav restart na se na pc i mi se izbrisa slikata, baniran bev od Teleparton Rastavez pred okolu 2god sadev seme u 4-5sabajle i se tpnav do ls da zemam od old toa so e mats i semeto i se vrnav u planinata i me fana Rastavez, mozno li e da dobiam unban ?
   
 2. Charlie Carfano

  Head Admin Server Support

  Joined:
  Mar 17, 2020
  Messages:
  5,190
  Likes Received:
  737
  Tepleraton Rastavez не беше админ пред 2 години.
  Унбан побарај во бордот Барање унбан, не е за тука темата.
   
Thread Status:
Not open for further replies.
 • За нас

  Прв македонски СА-МП сервер, креиран во 2009 година. Веќе 10 години успешно ја држиме лидерската позиција во Македонија. Нудиме одлична забава и незаборавни моменти. Станете и вие дел од големата DreamWorld заедница!
 • Следете нè на Facebook