1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

Baranje unban na eden acc..

Discussion in 'Барање за унбан' started by Ⓜⓐⓒⓔⓔ⓪⑦, Jan 15, 2022.

Thread Status:
Not open for further replies.
 1. Ⓜⓐⓒⓔⓔ⓪⑦

  Ⓜⓐⓒⓔⓔ⓪⑦ Active Member

  Joined:
  Aug 7, 2018
  Messages:
  188
  Likes Received:
  46
  Nick на сервер: Nick Jovcevski
  Левел:Ne znam
  Слика дека сте банирани (задолжително): https://imgur.com/quUzdbT-Slikava ja najdov u screens deka sega e zaklucen srw i ne mozam da vlezam.
  Од кој админ сте банирани:/nz
  Зошто сте банирани: Nisto ne znam
  Линк од темата за вашиот бан (задолжително): Nema
  Зошто мислите дека заслужувате унбан: Se setiv na akauntov imav postaveno tema i nikoj ne odgovori ako mozete sredete ne zapinjam tolku samo sakam ako moze da mi go unban ako moze ako ne jbg ne se sekjavam zosto e ban za cit ne e nikad ne ni sum koristel .
  Линк од неколку ролплеј кои сте ги направиле на форум:/
   
 2. James Aguirre

  Server Support

  Joined:
  Apr 28, 2018
  Messages:
  7,826
  Likes Received:
  2,301
  Барање за унбан се даваше на дискорд
   
Thread Status:
Not open for further replies.
 • За нас

  Прв македонски СА-МП сервер, креиран во 2009 година. Веќе 10 години успешно ја држиме лидерската позиција во Македонија. Нудиме одлична забава и незаборавни моменти. Станете и вие дел од големата DreamWorld заедница!
 • Следете нè на Facebook