1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

Edward_Waren казнет од администратор Isaac_Ross.

Discussion in 'Играчи казнети од администратор' started by Isaac_Ross, Jan 14, 2022.

Thread Status:
Not open for further replies.
 1. Isaac_Ross

  Isaac_Ross Познат член

  Joined:
  Apr 22, 2018
  Messages:
  1,711
  Likes Received:
  304
  Име и презиме на администратор: Isaac_Ross
  Име и презиме на казнет: Edward_Waren
  Причина: DM ncz.
  Доказ:

  Коментар (незадолжително): /
   
Thread Status:
Not open for further replies.
 • За нас

  Прв македонски СА-МП сервер, креиран во 2009 година. Веќе 10 години успешно ја држиме лидерската позиција во Македонија. Нудиме одлична забава и незаборавни моменти. Станете и вие дел од големата DreamWorld заедница!
 • Следете нè на Facebook