1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.
 2. Guest, доколку имаш забелешка во врска со новата тема на форум, коментирај овде.
  Dismiss Notice

Jalisco New Generation Cartel

Discussion in 'RolePlay Дискусија' started by Victorio Falcone, Jul 1, 2020.

Thread Status:
Not open for further replies.
 1. Victorio Falcone

  Victorio Falcone Active Member

  Joined:
  Jun 14, 2018
  Messages:
  188
  Likes Received:
  61
Thread Status:
Not open for further replies.
 • За нас

  Прв македонски СА-МП сервер, креиран во 2009 година. Веќе 9 години успешно ја држиме лидерската позиција во Македонија. Нудиме одлична забава и незаборавни моменти. Станете и вие дел од големата DreamWorld заедница!