1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

Како до инвајт?

Discussion in 'Bloods' started by stanley stacks, Apr 8, 2021.

Thread Status:
Not open for further replies.
 1. stanley stacks

  Faction Leader

  Joined:
  Apr 23, 2018
  Messages:
  1,259
  Likes Received:
  139
  Симулирате тинејџер, се вртете на територија на Idlewood, ке не пронајдете нас, ке се запознаете, ке се врткате околу нас и ние ке ве воведеме во нашето рол-плеј.
   
Thread Status:
Not open for further replies.
 • За нас

  Прв македонски СА-МП сервер, креиран во 2009 година. Веќе 10 години успешно ја држиме лидерската позиција во Македонија. Нудиме одлична забава и незаборавни моменти. Станете и вие дел од големата DreamWorld заедница!
 • Следете нè на Facebook