1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.
 2. Guest, доколку имаш забелешка во врска со новата тема на форум, коментирај овде.
  Dismiss Notice

Важно НОВА IP : 54.37.245.112:7777

Discussion in 'Информации' started by Milan, Apr 20, 2020.

 1. Milan

  Founder

  Joined:
  Mar 15, 2020
  Messages:
  69
  Likes Received:
  155
  НОВА IP

  54.37.245.112:7777
   
 • За нас

  Прв македонски СА-МП сервер, креиран во 2009 година. Веќе 9 години успешно ја држиме лидерската позиција во Македонија. Нудиме одлична забава и незаборавни моменти. Станете и вие дел од големата DreamWorld заедница!