1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

[/pm NAVREDA]Deron Williams

Discussion in 'Пцовки и навреди' started by Џерсејче, Feb 23, 2021.

Thread Status:
Not open for further replies.
 1. Џерсејче

  Џерсејче Active Member

  Joined:
  Mar 21, 2020
  Messages:
  230
  Likes Received:
  26
  Ваш nickname: Jersey Ryan
  Име и презиме на играч кој крши правило: Deron Williams
  Доказ (Задолжително): https://imgur.com/a/CBBZPDX
   
 2. Simon Clements

  Simon Clements Strassenbande
  Staff Member

  Joined:
  May 30, 2018
  Messages:
  1,467
  Likes Received:
  553
Thread Status:
Not open for further replies.
 • За нас

  Прв македонски СА-МП сервер, креиран во 2009 година. Веќе 10 години успешно ја држиме лидерската позиција во Македонија. Нудиме одлична забава и незаборавни моменти. Станете и вие дел од големата DreamWorld заедница!
 • Следете нè на Facebook