1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

POMOS !!!!

Discussion in 'Помош' started by ja$$on!, Feb 23, 2021.

Thread Status:
Not open for further replies.
 1. ja$$on!

  ja$$on! Member

  Joined:
  Jan 28, 2021
  Messages:
  62
  Likes Received:
  5
  Ќе може ли некој да ми објасне како да ставам нешто под отворената тема ,, незнам дали ме разбирате.
  На пример вака:

  [​IMG]
   
 2. ja$$on!

  ja$$on! Member

  Joined:
  Jan 28, 2021
  Messages:
  62
  Likes Received:
  5
 3. Ivo Andonov

  Staff Member

  Joined:
  Apr 23, 2018
  Messages:
  1,785
  Likes Received:
  276
 4. salvatore.costello

  salvatore.costello ex.Administrator

  Joined:
  Jun 11, 2018
  Messages:
  516
  Likes Received:
  149
  Ako sakas kako ist signature eve ti: [​IMG] kopiraj ja i paste ja vo signature toa e se
   
  ja$$on! likes this.
 5. ja$$on!

  ja$$on! Member

  Joined:
  Jan 28, 2021
  Messages:
  62
  Likes Received:
  5
 6. ja$$on!

  ja$$on! Member

  Joined:
  Jan 28, 2021
  Messages:
  62
  Likes Received:
  5
  fala sef:)
   
 7. ja$$on!

  ja$$on! Member

  Joined:
  Jan 28, 2021
  Messages:
  62
  Likes Received:
  5
Thread Status:
Not open for further replies.
 • За нас

  Прв македонски СА-МП сервер, креиран во 2009 година. Веќе 10 години успешно ја држиме лидерската позиција во Македонија. Нудиме одлична забава и незаборавни моменти. Станете и вие дел од големата DreamWorld заедница!
 • Следете нè на Facebook