1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

[Помош] blindfold.cs

Discussion in 'Помош' started by tav.clemmons, Sep 25, 2021.

Thread Status:
Not open for further replies.
 1. tav.clemmons

  tav.clemmons Member

  Joined:
  Nov 28, 2020
  Messages:
  7
  Likes Received:
  42
  Ми треба blindfold.cs, не е никаков чит само фајл за да можам да сликам за рп. Со командата /blindfold неможам оти има нешто како gradient шо ставих некој мод.
   
 2. Ricky Evans

  Faction Leader

  Joined:
  May 1, 2020
  Messages:
  68
  Likes Received:
  184
 3. tav.clemmons

  tav.clemmons Member

  Joined:
  Nov 28, 2020
  Messages:
  7
  Likes Received:
  42
  Фала.
   
  Ricky Evans likes this.
 4. Jack Bonaparte

  Staff Member

  Joined:
  May 9, 2018
  Messages:
  1,048
  Likes Received:
  493
  Имаш одговор од корисникот ако нешто не е средено отвори нова тема.
  Катанче.
   
Thread Status:
Not open for further replies.
 • За нас

  Прв македонски СА-МП сервер, креиран во 2009 година. Веќе 10 години успешно ја држиме лидерската позиција во Македонија. Нудиме одлична забава и незаборавни моменти. Станете и вие дел од големата DreamWorld заедница!
 • Следете нè на Facebook