1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

[ПОМОШ]Линк од гта итно

Discussion in 'Помош' started by Филип Турбо, Jan 13, 2022.

Thread Status:
Not open for further replies.
 1. Филип Турбо

  Филип Турбо OPEL POWER!

  Joined:
  Apr 22, 2018
  Messages:
  1,469
  Likes Received:
  429
  Име и презиме(на сервер):Филип Турбо
  За што станува збор(во кратки црти):Ми треба линк од медиафире чиста гта да не бара при симнување кодови и 300 глупости само да стиснам download и да се симне не ме мотајте со тие горе линкови ви кажав што сакам.
  Детално објаснување(незадолжително):/
  Слика/видео(пожелно):/
   
 2. Филип Турбо

  Филип Турбо OPEL POWER!

  Joined:
  Apr 22, 2018
  Messages:
  1,469
  Likes Received:
  429
 3. James Aguirre

  Server Support

  Joined:
  Apr 28, 2018
  Messages:
  7,816
  Likes Received:
  2,301
Thread Status:
Not open for further replies.
 • За нас

  Прв македонски СА-МП сервер, креиран во 2009 година. Веќе 10 години успешно ја држиме лидерската позиција во Македонија. Нудиме одлична забава и незаборавни моменти. Станете и вие дел од големата DreamWorld заедница!
 • Следете нè на Facebook