1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

Сервер Problem so Admin

Discussion in 'Поддршка (Support)' started by Corpala, Oct 14, 2021.

Thread Status:
Not open for further replies.
 1. Corpala

  Corpala Member

  Joined:
  Oct 23, 2020
  Messages:
  53
  Likes Received:
  35
  Nick на сервер:/
  Левел (задолжително):/
  Опис на проблемот:Znaci vaka pravev potera po Ryan_Smith predhodno e davano BOLO po igracot i go najdime so Johnt i go brkame /mup i se imame upaleno i via se pravit na toso gleda deka 5 minuti go brkame so /mup i se i pak nejce da zastane,Pravi nonrp voznja ne uspeav da slikam poso vozev i go fajcame mu stavame cuff i ide Diego Support i mi vika oti go zatvarash ako bega?HAHAHAHAHAHAHA of more more more koj go klade ovoj supporter,Mi vika koj zatvara za potera,LSMD zatvara da ti kazam bate.
  Слика или видео:

  https://imgur.com/w7VaYX8

  https://imgur.com/Ed0jleb

  https://imgur.com/j8hAiGV

  https://imgur.com/wgXmXQx
   
 2. Corpala

  Corpala Member

  Joined:
  Oct 23, 2020
  Messages:
  53
  Likes Received:
  35
 3. Matthew Thompson

  Head Admin

  Joined:
  Mar 15, 2020
  Messages:
  1,623
  Likes Received:
  1,034
  Ќе бидеш изваден, а админот казнен за грешката.
  Доколку имаш слики од потера прати кај мене во приватна порака.
   
  Charlie Carfano and Corpala like this.
Thread Status:
Not open for further replies.
 • За нас

  Прв македонски СА-МП сервер, креиран во 2009 година. Веќе 10 години успешно ја држиме лидерската позиција во Македонија. Нудиме одлична забава и незаборавни моменти. Станете и вие дел од големата DreamWorld заедница!
 • Следете нè на Facebook