1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.
 2. Guest, доколку имаш забелешка во врска со новата тема на форум, коментирај овде.
  Dismiss Notice

Сервер Problem so logiranje Chris Carter

Discussion in 'Поддршка (Support)' started by Civil, Jul 24, 2020.

Thread Status:
Not open for further replies.
 1. Civil

  Civil Member

  Joined:
  Apr 24, 2018
  Messages:
  267
  Likes Received:
  15
  Nick на сервер: Chris Carter
  Левел (незадолжително): 90
  Опис на проблемот: pa vaka da se logiram mi pisuva you are banned from this server celo vreme a nikade ne sum baniran aj ako moze videte sto e problemot ne mozam da se logiram da ne e ban nesto ip adresata ako moze videte sto se slucuva pozdrav
  Слика или видео: https://imgur.com/a/e4yF9KO
   
 2. Jarrett Livingston

  Server Support

  Joined:
  Apr 22, 2018
  Messages:
  1,517
  Likes Received:
  147
  Испрати ми ИП адреса по ПМ.
   
Thread Status:
Not open for further replies.
 • За нас

  Прв македонски СА-МП сервер, креиран во 2009 година. Веќе 9 години успешно ја држиме лидерската позиција во Македонија. Нудиме одлична забава и незаборавни моменти. Станете и вие дел од големата DreamWorld заедница!