1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.
 2. Guest, доколку имаш забелешка во врска со новата тема на форум, коментирај овде.
  Dismiss Notice

Problem so logiranje

Discussion in 'Помош' started by Civil, Jul 28, 2020.

Thread Status:
Not open for further replies.
 1. Civil

  Civil Member

  Joined:
  Apr 24, 2018
  Messages:
  267
  Likes Received:
  15
  Imam problem so logiranje koga da se logiram pisuva you are banned from this server a ne sum baniran jarrett mi rece da mu pratam ip adresa ama od sto ip adresa od pc li kako se gleda toa
   
 2. Филип Турбо

  Филип Турбо OPEL POWER!

  Joined:
  Apr 22, 2018
  Messages:
  1,215
  Likes Received:
  152
  idi na net pisi my ip copy go i prati mu
   
 3. Charlie Carfano

  Leader Manager

  Joined:
  Mar 17, 2020
  Messages:
  1,718
  Likes Received:
  147
  До интернет е и мене така ми праеше, нема како да средиш се дешава.
   
  Johny Bonucci likes this.
Thread Status:
Not open for further replies.
 • За нас

  Прв македонски СА-МП сервер, креиран во 2009 година. Веќе 9 години успешно ја држиме лидерската позиција во Македонија. Нудиме одлична забава и незаборавни моменти. Станете и вие дел од големата DreamWorld заедница!