1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.
 2. Guest, доколку имаш забелешка во врска со новата тема на форум, коментирај овде.
  Dismiss Notice

R.I.P Michael Jacksone 2014 - 2020 ❤❤❤

Discussion in 'Галерија' started by Nikola Jacksone, Jul 1, 2020.

Thread Status:
Not open for further replies.
 1. Nikola Jacksone

  Joined:
  Mar 18, 2020
  Messages:
  36
  Likes Received:
  2
  2014... Почнав да играм самп и играв се до ден денес, 2014 беше најдобрата година во самп! Но потоа посебно 2020.. Се повеќе и повеќе хакери ми хакираа ацц 3 пати и тоа ми земат имот јас пак влезам донирам и пак направам пари пак ми хакираат, епа мали све ми е преку кур неможам да се расправам вака и ако неможете да средите едем ацц збогуб ДВ, никогаш повеќе нема да се видиме.
  .
  .
  ▪︎Michael Jacksone R.I.P 2014/2020 имате поздрав сите!
   
 2. Dida

  Dida Active Member

  Joined:
  Feb 17, 2019
  Messages:
  416
  Likes Received:
  209
  ами ај создравје
   
 3. ᴅᴏɴ ᴄᴀʀᴛᴇʀ

  Joined:
  Mar 17, 2020
  Messages:
  250
  Likes Received:
  22
 4. !Andrej!_!Leveski!

  !Andrej!_!Leveski! Active Member

  Joined:
  Mar 29, 2020
  Messages:
  250
  Likes Received:
  60
  Pozz se gledame 2025 xD
   
 5. Matthew Thompson

  Leader Manager

  Joined:
  Mar 15, 2020
  Messages:
  768
  Likes Received:
  344
  Постот не е за во бордот.
   
Thread Status:
Not open for further replies.
 • За нас

  Прв македонски СА-МП сервер, креиран во 2009 година. Веќе 9 години успешно ја држиме лидерската позиција во Македонија. Нудиме одлична забава и незаборавни моменти. Станете и вие дел од големата DreamWorld заедница!