1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

RE:До 10ки

Discussion in 'RolePlay Дискусија' started by markpauly, Jan 15, 2022.

Thread Status:
Not open for further replies.
 1. markpauly

  markpauly New Member

  Joined:
  Jan 15, 2022
  Messages:
  1
  Likes Received:
  0
  Неќам да правам дискусии,само сакам да им спомнам на 10киве да едитнуваат темана што е лидери на сервер поредовно,бидејќи оние се постари информации од Април, па чисто за да сме во тек кој се лидери на што..omegle
   
 2. jayden taylor.

  Staff Member

  Joined:
  Apr 23, 2018
  Messages:
  2,196
  Likes Received:
  760
Thread Status:
Not open for further replies.
 • За нас

  Прв македонски СА-МП сервер, креиран во 2009 година. Веќе 10 години успешно ја држиме лидерската позиција во Македонија. Нудиме одлична забава и незаборавни моменти. Станете и вие дел од големата DreamWorld заедница!
 • Следете нè на Facebook