1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.
 2. Guest, доколку имаш забелешка во врска со новата тема на форум, коментирај овде.
  Dismiss Notice

Што би прво земале

Discussion in 'DreamWorld Café' started by Vladimir Naydenov, Jun 28, 2020.

 1. •Македонец до гроб•

  Joined:
  Mar 16, 2020
  Messages:
  528
  Likes Received:
  132
  А иначе зошто?
  Точакот ќе спортувам
  Моторот ќе се гасирам женски ќе вртам
  БМВ -то ќе уклучуам на радио на цел глас VUDU и ќе возам низ град и ќе дрифтам
   
 2. Woozie :]

  Woozie :] New Member

  Joined:
  Mar 27, 2020
  Messages:
  10
  Likes Received:
  2
  Od eksperti za vakcini cipovi virusi teorii vo amerika sega stanavte i akcioneri bravo DW legends sto e sledno
   
 3. перица

  перица New Member

  Joined:
  Mar 17, 2020
  Messages:
  7
  Likes Received:
  9
  Ех више преку кур ми е BMW дека е само за дрифтање. Вози си како господин
   
 4. felan.s

  felan.s Member

  Joined:
  Mar 16, 2020
  Messages:
  53
  Likes Received:
  44
  Он па ваму знае да дрифта. Ќе се изврте еднаш у некоа барикада и ќе му го шитне татко му. Преку кур се овие напалени деца
   
  перица likes this.
 5. перица

  перица New Member

  Joined:
  Mar 17, 2020
  Messages:
  7
  Likes Received:
  9
  но хате ама стварно не е секое бемве за тие работи, посебно дизел
   
 6. Vladimir Naydenov

  Vladimir Naydenov Active Member

  Joined:
  May 8, 2020
  Messages:
  77
  Likes Received:
  101
  edno Z4 i nisto drugo pojako nema
   
 7. •Македонец до гроб•

  Joined:
  Mar 16, 2020
  Messages:
  528
  Likes Received:
  132
  Ај не ми бричи патлиџанкиве молим те.
   
 8. •Македонец до гроб•

  Joined:
  Mar 16, 2020
  Messages:
  528
  Likes Received:
  132
  Па читај, ќе ја пуштам VUDU и ќе се гасирам, а дрифтање на моменти.
   
 9. felan.s

  felan.s Member

  Joined:
  Mar 16, 2020
  Messages:
  53
  Likes Received:
  44
  cigan grd :D
   
 • За нас

  Прв македонски СА-МП сервер, креиран во 2009 година. Веќе 9 години успешно ја држиме лидерската позиција во Македонија. Нудиме одлична забава и незаборавни моменти. Станете и вие дел од големата DreamWorld заедница!